NovinkyZahraniční

Rap, punk a elektro v šusťákovkách: Nové album a videoklip Moscow Death Brigade

Ačkoliv se koncerty odkládají, vydání nové desky Moscow Death Brigade se drží původních plánů a novinka Bad Accent Anthems je venku. Tvorba Moscow Death Brigade v sobě kombinuje prvky rapu, punku a elektra a podařilo se jí kapelu katapultovat do pozice jednoho z nejvíce koncertujících undergroundových seskupení na světě. Kromě fyzické vinylové verze album najdete i na streamovacích službách.

Moskevská sebranka Moscow Death Brigade měla v rámci propagace nové desky vyrazit v dubnu na tour, ale koronavirus zasáhl se stejnou účinností jako policejní hlídka u graffiti akce a tour 2020 mění termíny. Pro fanoušky téhle Circle Pit Hip-Hop kapely, jak se sama tituluje, se termín pražského koncertu přesouvá na 9. prosince do Futurum Music Baru na Smíchově.

V rámci propagace nové desky vychází také klip k úvodní písni Out The Basement, který obsahuje záběry z nadupaných show Moscow Death Brigade.

[youtube id=“dssuVJ2pLGA“ width=“620″ height=“360″]

Z mého pohledu deska na první poslech obsahuje víc pasáží, v nichž dominují kytarové motivy s elektronickým podkresem, což mi plně vyhovuje. A jaký názor máte na novou nahrávku vy? Máte raději písně, kde dominuje elektronický podkres, nebo preferuje punkovější tvář tvorby Moscow Death Brigade?

Související

Back to top button