NovinkyZahraniční

Nejlepší spacebilly kapela galaxie Phenomenauts vydává nové album

S ročním zpožděním, ale přeci jen. Nové album Escape Velocity sci-fi billy punkerů The Phenomenauts vyjde poslední květnový den tohoto roku. Značnou část nákladů na nahrávání vybrala kapela pomocí stále oblíbenějšího crowdfundingu, který pomohl ukrátit šestileté čekání fanoušků na další regulérní desku.

The Phenomenauts začátkem roku absolvovali jak velké domácí tour s The Creepshow, tak evropské tour, na kterém ale tentokrát bohužel česká zastávka chyběla. Nový počin pokřtí v domovském San Francisku a pod článkem si můžete vychutnat první ukázku z desky – písničku I Don’t Care Whether Earth Is The Best (I Love It Anyway).

[youtube id=“GKt4xhLoby4″ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button