NovinkyZahraniční

Další superskupina je tu. Poslouchejte ukázky od Teenage Time Killers

Bubeník Corrosion Of Conformity Reed Mullin a kytarista Birds Of Satan a My Ruin Mick Murphy se obklopili spoustou významných jmen, aby dali dohromady superskupinu s názvem Teenage Time Killers. Jejich debutové album s názvem Greatest Hits Vol. 1 vyjde posledního července a zatím nejnovější ukázkou je zhudebněná báseň „montypythonovského“ Johna Cleese s názvem Ode To Sean Hannity. V ní si zazpíval Jello Biafra z Dead Kennedys a Guantanamo School Of Medicine.

[youtube id=“ltyzw0KbJZk“ width=“620″ height=“360″]

Vůbec první ukázkou z desky, kterou má pod palcem Bill Stevenson z Descendents a Only Crime, byla písnička Hung Out To Dry, ve které si vokály vystřihl Randy Blythe z Lamb Of God.

[youtube id=“qoMD8Fjgd28″ width=“620″ height=“360″]

Na albu se má vystřídat i Dave Grohl, Aaron Beam z Red Fang, Nick Oliveri z Dwarves a Queens Of The Stone Age, Brian Baker z Bad Religion a Minor Threat nebo Corey Taylor ze Slipknot. Jedním z muzikantů je i Matt Skiba z Alkaline Trio, který hostuje v písničce Barrio. Deska vychází u Rise Records.

[youtube id=“OjPHDFHOcHY“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button