Co má v přehrávači...?

Co má v přehrávači Šlesík z BOOST?

Jakub je mladej a na scéně hodně aktivní. Aktivní a schovanej. Zkrátka osobnost tak akorát pro svý. Jeho kreativita a tvůrčí činnost se nese napříč žánry. Napříč uměleckým spektrem za hranice, které určují, co je kvalita a co kýč. Kluk, co má stanovené mantinely tak pevně, aby se o ně pořádně omlátil, než je hlavou prorazí. Basu hodil do kouta a chopil se frontmanovského žezla. V současnosti hlava Slush, která rozpustila namazanou mašinku Efco., aby vznikli Boost. Oldschool hc tak čerstvé, až se vám rosí stehýnka. All-Badass band široko hluboko.

 

Fury – Failed Enternaiment

Nový album Fury rozhodně nezní, jako by vzniklo v Los Angeles. Zní jako ticho před bouří, který je tak dlouhý, až nakonec zjistíš, že je bouří samo. Žádnej nekompromisní náser ani podobný žvásty. Terror pro ušní bubínky se nekoná. Poctivě vymakaný songy s těžkou a uchopitelnou atmoškou. V Evropě možná nedocenitelná zvuková revoluce v rámci žánru. Vacation můj top one z desky.

[youtube id=“ta3eF-idGxc“ width=“620″ height=“360″]

Enter Shikari – Common Dreads

Všichni stárnem, ale tahle deska ne. Nikdy, fakt ne sakra. Sympatická londýnská kapela s ní v roce 2009 definovala svůj ksicht a změnila úplně všechno. Jestlipa si dnešní posluchači vůbec vzpomenou na breakdowny proložený technem a trancem. Ani hovno, bych si tipnul. Nechci rozhodně stařešit a pouštět krz klávesnici „znám je od prvního dema“ style bullshit, ale jako… ES za to pár let zpátky ještě vzít uměli. Dnešní synťáková uhlazená „věc“ mi tolik neřekne.

[youtube id=“9055NLRl-6Y“ width=“620″ height=“360″]

Fiddlehead – Springtime & blind

Dvě slova: skvělý album. Já nevim, co k tomu napsat, vyšlo to před rokem a točim to furt, v noci, ve dne, v březnu i ve středu. Kytary, emo, Patt Flynn, krása střídá nádheru.

[youtube id=“AJT7SgO1Jl8″ width=“620″ height=“360″]

Lavra – Usual Blaze

Elektronický ujetiny s vokálem ve vyšších frekvencích a v různým stupni úchylnosti já rád. Tady je ten stupeň sice hodně nízko, takže mnohem relevantnějším faktorem u mých sympatií směrem k týhle kapele jsou jejich živáky, u kterých jsem měl už několikrát čest. Usual Blaze je jakobyste poslouchali Lanu Del Ray zremixovanou od člověka, kterej dělal beaty pro Lil Peepa, a bylo to ještě o něco lepší. Dobře se u toho funguje s lehkou sociální fobií v prostředcích městský hromadný dopravy a hromadný demence. Běžte si to koupit na PUSHTEEK, lepší než lékárna.

[youtube id=“D8A8Gqvg5P8″ width=“620″ height=“360″]

Hugo Toxxx

Vlastně si nejsem vědomej, že bych ho někdy poslouchat přestal. Takže to asi není úplně košér, ale děti musej poznat, co ja rap. A s pravdou, víc mě oslovujou nový věci, Legálníma Drogama počínaje, Buze určitě nekonče. V mým playeru má holub místo vždycky.

[youtube id=“YHbq3e8_1RU“ width=“620″ height=“360″]

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button