Co má v přehrávači...?

Co má v přehrávači Bohouš z Dead Letters?

Máme pro vás další díl rubriky, ve které prohledáváme osobní přehrávače jak hudebníků, tak naší redakce. Pokaždé vám přinášíme komentovaný výběr toho nejlepšího, co jsme našli. Tentokrát se dozvíme, co poslouchá Bohouš Krejza, frontman a kytarista mělnických Dead Letters, kterého si můžete pamatovat i z dnes již nefunkčních Anyway.

V přehrávači se mi střídají alba víc jak muži v posteli lehké ženy… stejně tak jsem i já, co se týče hudebních stylů, trochu prostitut, takže namátkou pár desek:

Black LipsUnderneath The Rainbow

Téhle partě jsem vděčný za to, že můj syn přesedlal z Poštovského panáčka na rokenrol. Je to radost poslouchat… krásný melodie v garážovým hávu. Jako kdyby se Beatles rozhodli zahodit všechny zábrany a nebáli se pořádně se ušpinit. Nová deska není na první poslech, ale o to víc se ti pak dostane pod kůži.

Damon AlbarnEveryday Robots

Blur jsem nikdy moc neposlouchal, ale tahle melancholická deska jejich frontmana je ideální pro muže ve středním věku na procházky parkem v dešti.

Depeche ModeDelta Machine

Depeche Mode jsou pro mě srdeční záležitost. Letošní koncert nezklamal a poslední deska je slušnej elektro chlív. Nic na první poslech, ale pánové to tam pořád mají.

FIDLARFIDLAR

Black Lips mají nástupce – o tom žádná. Tahle deska nemá chybu. Rokenrolovej nášup, skvělý melodie, správně nakřáplej zvuk. Doufám, že už je nějaká dobrá duše konečně pozve do Prahy.

Cloud NothingsHere And Nowhere Else

Oproti minulý desce, kde byly i pomalejší věci, je tady osm nekompromisních sypaček. Rozskřípanej podzimní indie punk rock s neuvěřitelným drivem.

The War On DrugsLost In The Dream

Jako by se Bruce Springsteen pořádně zhulil a natočil vyklidněnou desku… co víc dodat?

Hoges

Skejty, piva a rock'n'roll. V redakci od června roku 2013.

Související

Back to top button