NovinkyZahraniční

Psychouši Thee Flanders mají venku desku coverů, dejte si jejich verzi Depeche Mode

V září vyšla nová deska postupimským Thee Flanders. Tahle psychobilly parta funguje od roku 1997, na kontě má kromě řadových desek i split s Bloodsucking Zombies From Outer Space a také album coverů Graverobbing z roku 2007. O osm let později vychází druhé pokračování Graverobbing 2, které je nyní horkou novinkou u Halb 7 Records.

Na albu najdete covery songů od Mad Sin, Cyndi Lauper, Ramones i Billy Ocean, mezi hosty se nachází Brigitte Handley z Dark Shadows nebo Bela B. z Die Ärtze. Jak zní v podání Thee Flanders Enjoy The Silence od Depeche Mode, se můžete podívat pod článkem. V klipu si zahrál německý komik a zpěvák Achim Mentzel.

[youtube id=“LrhltYG6pas“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button