Pozvánky

Balaclava po letech zahraje na strahovské 007. Pokřtí retrospektivní desku

Release párty retrospektivního 12” Y2K kapely Balaclava je naplánována na 17. června kde jinde než na strahovské 007. Nahrávka zachycuje první dvě nahrávací sessions kapely a vychází na novém labelu Pushteek.

Je to zhruba 20 let, kdy na Ladronce poprvé vystoupila vegan straight edge kapela Balaclava a změnila životy jedné generaci punk kids po celém Česko – Slovensku. Pokud vám název kapely nic neříká, věřte, že slovem provází Banán.

Speciálními hosty budou na Sedmičce Fuck It. I Quit, nová kapela Tima z Ensign, a Uprostřed pádu. Vizuál desky má na svědomí Ma Rie, designérka a výtvarnice, která je aktuálně ve scéně profláklá s ojedinělým zinem Mazinerie. Pokud vás Ma Rie zajímá víc, koukněte na následující video rozhovor.

[youtube id=“8dWQlLg9NK4″ width=“620″ height=“360″]

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button