Hot Or Not?!?

Hot Or Not?!? – Marie Fišerová (Mazinerie, Levag)

Aprílové vydanie rubriky Hot or Not?!? je tu. Do hľadáčika sa tentokrát dostala grafička, fotografka, vydavateľka zinu Mazinerie a hlas novej formácie Levag – Marie Fišerová. Okrem toho všetkého je aj spoluorganizátorkov Spring Zine Party, ktorej tretí ročník sa uskutoční už túto sobotu 23. 4. 2022 v Eternii.

• Yungblud

Jde zcela mimo mě. Vygoolila jsem, zvládla jsem asi tři songy, pak už to dost nepříjemně tahalo za uši. Uf. Not.

• Kniha: Nepřestat se dívat kolem sebe. Rozhovor o hudbě politice a emocích.

Rozhodně Hot. Velice dynamická a čtivá věc. Nějak jsem o tom ale nepochybovala. Maxim ví, jak se objektivně ptát, a Banán umí skvěle mluvit. Vyprávění není zahleděné zcela do sebe a odráží i širší okolí. Děkuju Báře Votavové za závěrečné otázky, které trochu rozčeřily vody. Feministický pohled a témata žen a mužů ve scéně se sice může zdát už několikrát omílaný, ale sama za sebe říkám, že je rozhodně pořád za potřebí.

• Taylor Hawkins

Postava, která si ve světě zesnulých legend určitě zaslouží pozornost, ale v mém zorném poli nikdy významněji nefigurovala.

• The Late Late Show with James Corden

To je ten, co vozí celebrity v autě a společně zpívají jejich hity? Asi nic, čemu bych chtěla věnovat čas. To když už, tak se ráda koukám na rozhovory s kapelama, co jsou zrovna na turné z prostředí jejich zabordelenejch dodávek – BUS INVADERS od Digital Tour Bus. To je jinej bulvár!

• Banksy

Býval hot, teď je kolem jeho jména trochu pachuť. Hlavní zásluhu bohužel nesou komerční obchody, který si z celé Banksyho vizuální identity udělaly pračku na peníze.

• Zasielanie vojenského materiálu na Ukrajinu

Je jasné, že bez zbraní se tahle válka nevyhraje, ale také je jasné, že je to přebíjení zla zlem. Doporučuji všem si přečíst Sapiens: Stručné dějiny lidstva od Yuval Noah Harari. Našla jsem tam odpovědi i na otázky, které ještě byly nepoloženy.

• Genocída v ukrajinskej Buči

Na tohle nemám slov a říct ne je rozhodně málo. Neměla jsem v plánu se k této otázce vůbec vyjadřovat, protože se tomu těžko vůbec věří. Co mi ale definitivně obrátilo žaludek je katolické uskupení Hnutí Pro život kritizují pomocnou ruku znásilněným ženám na Ukrajině a samozřejmě celý koncept tohohle hnutí. Hnus.

Související

Back to top button