NovinkyZahraniční

Antifašistická rap hardcore úderka Moscow Death Brigade vypouští nový song

Moscow Death Brigade chystají nové album a první ukázkou je song Papers, Please!, který se dočkal i videoklipu. Je věnován všem, kteří momentálně hledají nový domov.

Moscow Death Brigade zahrají spolu s What We Feel, Stage Bottles a dalšími kapelami 13. listopadu v pražských Letenských sadech v areálu VýLetná. Moscow Death Brigade a What We Feel zde pokřtí split sedmipalec, na kterém se sešli ještě s Feine Sahne Fischfilet a Los Fastidios. Vinyl vydává Audiolith Records ve spolupráci s KOB Records, Voice Of The Streets Records, True Rebel Store a Lonsdale.de.

[youtube id=“n0e5oZ2WoLA“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button