Cz/SkNovinky

Vychází kazetová verze společného alba Innoxia Corpora a Aran Satan

Vrací se Stigma, které si místo nehojitelných ran na zápěstí a nártech, nese význam hendikepu „českých specifik“, a to v textech i muzice obou stran tohoto split počinu Innoxia Corpora & Aran Satan. Tento krvavý plivanec v předprodeji objednávejte u Phobia Records. Kazety brzy seženete i na koncertech obou kapel anebo přes BSR. Cesta je vaše. Analog žije!

Jak zaznělo někde v rozhovoru, aktéři splitu ve své tvorbě z roku 2021 řeší i svou generaci, tedy to, co si v sobě neseme z dob komoušů, stejně tak jako z dob „divokých devadesátek“, korupčních standardů české kotliny, nezájmu o občanskou společnost, o svobodu a toleranci. Taky to, jak se staráme o naše okolí, přírodu, ale i o vlastní děti. Tohle Stigma krmí stále přítomný vepřo-knedlo-zelo pohled na svět přes nacpaný mrazák ze slevy u řezníka, taky posluhovačství a strach s absencí hodnot.

Aktéři IC & AS o své STIGMA reflexi přemýšlejí, přestože se z takto omezeného vidění světa své generace umí vzdálit/vymanit/nepatří tam, ale uvědomují si, že nás to vlastně taky poznamenalo… že si kus toho hnusu neseme v sobě. A v současné době Stigma bobtná. Proto se Stigma vrací na kazetě Blood Spit records, jako release 003.

Nahrávka k poslechu.

Martin Suicide

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Související

Back to top button