Kids and Heroes
Tradiční Kids and Heroes Punkrock Xmas se rozjedou hned do čtyř měst
Redakce 01/12/2013 Pozvánky

I letos se jeden z nejlepších mejdanů uskuteční na samý závěr roku. A to rovnou čtyřikrát! Naše redakce totiž slaví 10 let, a tak i tradiční KIDS AND HEROES PUNKROCK XMAS musí stát za to!

Vloni se Kids and Heroes Punkrock Xmas s velkým úspěchem poprvé přesunuly i na Moravu… a letos? Letos je tu tahle párty hned čtyřikrát!

13.12. – MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, RC Morisson – warm up párty za účasti kapel The Fialky, Nežfaleš a Staré pušky
14.12. – PRAHA, Storm (ex-Matrix) – ta nejklasičtější akce, na které zahrají The Fialky, Nežfaleš, Staré pušky, Muerti, Zatrest a Remember the Heroes. POZOR! Kapacita klubu navýšena na 800 osob!
20.12. – OLOMOUC, S cube – na stejném místě jako již vloni za účasti kapel The Fialky, Nežfaleš, Staré pušky, Muerti a Zatrest
21.12. – BRATISLAVA, Randal – KaH Xmas poprvé i za hranicemi republiky u našich slovenských přátel! Zahrají The Fialky, Nežfaleš, Staré pušky, Muerti, Zatrest a Shadow of Television.

Přidejte se na facebook.com.

Kids and Heroes Punkrock XMAS

Tradice předvánočních punkrockových koncertů v pražském klubu Matrix sahá až někam do roku 2007 a stojí za ní kapely The Fialky a Nežfaleš, které tyto akce původně pojaly jako oslavu výročí či křest nové nahrávky. S postupem let si tyto mejdany vysloužily čím dál tím větší zájem publika a nálepku akce, kterou má každý „nejen“ punker vyznačenou v kalendáři už od jara.

Server kidsandheroes.com podporuje scénu, a tak i scéna podporuje tento server. Se záštitou „Dětí a hrdinů“ přišly i další spřátelené kapely, další skvělé zážitky, afterpárty až do ranních hodin, pořádně divoká atmosféra, za kterou se sjíždějí návštěvníci ze všech koutů nejen naší republiky a také několikrát vyprodaný klub!

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com