CDRecenze

The Generators ‎- The Deconstruction Of Dreams

Někdy je za trest hrát si na hudebního novináře a psát zajímavě o nezajímavých kapelách, kterých k nám do redakce chodí a píše velká hromada. Druhou věcí je tou (ne)zajímavou recenzí uspokojit naši přísnou šéfredaktorku. To jsou dvě nesplnitelné věci, o které se teď pokusím.

Asi většina lidí bude znát americkou kapelu The Generators, která začínala v roce 1997 v Los Angeles, má za sebou osm řadovek a hromadu dalšího materiálu. Že ne? Hmm, nevadí. Doug Kane se svojí kapelou hrají ten kalifornským sluníčkem prosvícený punkrock alá 77. Bohužel, bohudík se kapela nikam neposouvá a je stále na stejném místě.

[youtube id=“amPuSQbgGz4″ width=“620″ height=“360″]

EP The Deconstruction Of Dream prezentuje čtyři nové skladby, které jsou nemastné neslané a snad jedině Sweet Misery z té šedi trošku vystrkuje růžky. Jako bonus jsou na EP dvě live nahrávky, z nichž druhá Here I Go zní, jako by ji někdo nahrával diktafonem na pánských toaletách.

Nahrávka, která vyšla pro letošní evropské turné, které The Generators jeli v květnu, ve mně vzbuzuje pocit, že se jedná o rychle splácanou desku, aby měla kapela co prodávat na tour.

Info

Label: concretejunglestore.com

Rok vydání: 2013

Tracklist

1. The Day Love Died
2. Cut The Cord
3. Sweet Mistery
4. Wrongside Of The Tracks
5. Tyranny (Live)
6. Here I Go (Live)

Hurvy

Amaterský "hudební publicista", kterému to už skoro deset roků prochází... ;-)
Back to top button