NovinkyZahraniční

Horrorpunk, který vybočuje ze stereotypu. Pusťte si novinku od Bloody Hammers

Z americké Severní Karolíny se s novou deskou hlásí manželská dvojice Bloody Hammers. Čekejte jedenáct horrorpunkových tracků, které atmosférou navazují na předcházející album The Summoning z roku 2009.

Bloody Hammers fungují od roku 2010 a tvrdí, že hrají horrorpunk, řízlý gothrockem.  Spíš než vykrádání Misfits ale čekejte vliv Type O Negative, což už samo o sobě je skvělá zpráva. Novinka na krásném červeném vinylu nese název Songs Of Unspeakable Terror a vyšla v polovině ledna u Napalm Records. Kromě poslechu celé desky si můžete užít i videoklip k singlu A Night To Dismember.

[youtube id=“AS3SCRtvOJE“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button