NovinkyZahraniční

Austin Lucas natočil klip k titulní písni čerstvého alba a vrací se do své Prahy

Austin Lucas přijede 12. prosince zavzpomínat na svou pražskou životní epizodu a vystoupí na strahovské Sedmičce. Přiveze aktuální desku Immortal Americans.

Album vyšlo v srpnu letošního roku a Austin Lucas se s ním vrací na rodný Středozápad, který se pro něj dost změnil. V písničkách se vyrovnává s rozvodem, rakovinou partnerky, abstinencí i traumaty z dětství. K titulnímu songu Immortal Americans natočil Austin Lucas nový videoklip.

12. prosince Austina Lucase při vystoupení na Strahově doplní Darren Johnson z Crazy Arm, vystupující pod jménem Warshy.

[youtube id=“ZynaAq8vgsc“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button