Pozvánky

Zakoule punk fest se blíží. Zneuctil zpěvák Punk Floid jeho tradici?!

„Za koule Punk Fest“ je akce, která má tradici dlouhou jako snad pražský klub Modrá Vopice samotný – téměř 25 let. Akce měla více názvů, od lakonického„Punk fest“ přes „Dr. Martensfest“ až po v posledních letech ustálený „Zakoule punk fest“. Poznávacím znamením však vždy byla jedna zásadní skutečnost – akce se konala na konci školního roku, původně v pátek, v posledních letech ve čtvrtek. Čtvrteční termín tak bohužel sice nezachovává úplně původní tradici ve formě vstupu zdarma pro majitele aspoň jedné pětky na vysvědčení, což je ale bohatě vykompenzováno tím, že pětkař si jde druhý den pro vysvědčení se zaslouženě poctivou kocovinou!

Boby Floutek z kapely Punk Floid letos, ať už na počest festivalu, či snad z pouhé osobní senzacechtivosti, vyrobil alternativní plakát s penisem, který tak mylně tuto tradici prezentuje v erotickém světle. Aby nedošlo k nešvaru, jakým je např. klamavá reklama, přislíbil pořadatelům, že si spolu se svou kapelou napraví reputaci tím, že jejich vystoupení na akci bude odpovídat povaze jeho plakátu. Je tedy určitě nač se těšit!

Dalším vystupujícím jsou tradičně The Fialky, kteří akci posledních osm let pořádají a od počátku nikdy jako návštěvníci nevynechali. Na akci, jejíž start je letos je naplánovaný na 17 hodinu dne 28. června, dále vystoupí klasický pogo punk N.V.Ú., domácí punk’n‘roll jedničkaNežfaleš, slaďáci Supertesla, punkáči Daily Coffee a horká slovenská punková novinka Partyzani.

28. 6. Praha / Modrá Vopice – Za koule punk fest
FB event: https://www.facebook.com/events/184659638856897/
Klasická akce na konec školního roku s víc jak desetiletou tradicí, čerpající z neopakovatelné atmosféry legendárního klubu na Praze 9! Punkrock, grilování a kámoši z mokrý čtvrti!
Start 17:00 / vstup 200,- / Akce se koná pod střechou

Související

Back to top button