NovinkyZahraniční

Zkoukněte klip noise rockové dvojice Death From Above 1979

Noise rockové duo Death From Above 1979 z kanadského Toronta zveřejnilo nový videoklip ze své loňské desky The Physical World. Video z koncertních a mezi-koncertních záběrů vzniklo k písničce White Is Red a podívat se na něj můžete pod textem.

Jen baskytara, bicí a syntetizátory. Death From Above 1979 vznikli v roce 2001 jako projekt Sebastiena Graingera a JFK, kteří se potkali v kapele Femme Fatale. Na kontě mají dvě řadové nahrávky a také pětiletou pauzu. Jejich divoký debut You’re A Woman, I’m A Machine z roku 2004 sklízel pochvalné recenze po celém světě. Druhé album The Physical World produkoval Dave Sardy, který spolupracoval například s The Hives, Slayer, Oasis nebo Hankem Williamsem III.

[youtube id=“n0JEG_wf0pQ“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button