NovinkyZahraniční

Zírejte, jak Hillbilly Moon Explosion coverují na novém sedmipalci hit od Blondie

Hillbilly Moon Explosion, švýcarská nadžánrová kapela mixující rock’n’roll, swing, country i rockabilly, si vzala do parády největší hit legendárních Blondie. Jejich singl Call Me z filmu Americký Gigolo se v roce 1980 udržel šest týdnů na vrcholu americké hitparády a během následujících let ho zcoverovala řada interpretů, včetně The Box Tops, Samanthy Fox nebo Franz Ferdinand.

Verze od nenapodobitelných Hillbilly Moon Explosion se dočkala nejen videoklipu, ale i sedmipalcového bílého vinylu, na kterém stanu B tvoří další cover – Bop Til You Drop od Ramones.

[youtube id=“RaKnQsKHy0Y“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button