Pozvánky

Žhavá želízka amerického hardcore punku Electric Chair zahrají v Brně a v Praze

Hned na dvou koncertech se českému publiku představí jedno z nejžhavějších tělísek současné hardcorové scény. Řeč je o americké kapele Electric Chair, která v polovině června vystoupí v Brně a Praze. 15. 6. v Kabinetu Múz a o den později v Underdogs. Hardcore punkoví Electric Chair s sebou na tour navíc berou další kapelu, garage-punkové Lysol.

Electric Chair z Olympie přivezou na česká pódia špinavý osmdesátkový hardcore zahraný ve vražedném tempu. Neurvalost, hyperaktivní energie a kritika moderní společnosti – to jsou poselství téhle kapely. Poselství prohnaná extrémně rychlou kytarou a nekompromisním řevem. Originál uprostřed neoriginálního světa osmdesátkovýho retra. Čtyři roky na scéně stačily, aby se v některých kruzích o Electric Chair mluvilo jako nejlepší hardcore punkové kapele současnosti.

Druhé americké těleso, které je součástí tour, nezůstává kvalitou pozadu ani o krok. Lysol oproti Electric Chair sice trochu sundavají nohu z plynovýho pedálu, i tak si s nimi ale užijete pořádnou jízdu. Jízdu plnou zběsilých rytmů s punkovou intenzitou a garážovým zvukem.

V brněnském Kabinetu Múz doprovodí dvojici amerických kapel domácí Lidské zdroje, v Praze pak Bezejmenní psy, Perly sviním a kolumbijská hc punková rubanice Uzi.

KONCERT V BRNĚ – 15. 6. 2022

KONCERT V PRAZE – 16. 6. 2022

Související

Back to top button