NovinkyZahraniční

Vyjde ztracené album Johnny Cashe. Užijte si první zapomenutý song

Zázraky se dějí. John Carter Cash, syn Johnny Cashe a June Carterové, objevil zapomenuté album, které jeho otec nahrál začátkem osmdesátých let pod dohledem producenta Billy Sherrilla. Ten s Johnny Cashem spolupracoval i na albu The Baron a nezveřejněné nahrávky z tohoto období pod názvem Out Among The Stars vydá 25. března Sony Music pod svou divizí Legacy Recordings.

První ukázkou, která byla z alba zveřejněna, je song She Used to Love Me a Lot. Ten například v roce 1984 nazpíval i David Allan Coe, jedna z outlaw country legend.  Tuhle skladbu si můžete pořídit i jako sedmipalec, na kterém B-stranu zabírá stejná písnička v remixu Elvise Costella. Celkově bude Out Among The Stars obsahovat 12 tracků.

[youtube id=“rwRScXqKoXY“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button