NovinkyZahraniční

Vychutnejte si nový singl soulových mods Stone Foundation

Britští mods Stone Foundation chystají po třech letech nové album. Pod názvem To Find the Spirit na nás čeká jedenáct nových skladeb se spoustou hostů, jako třeba Pete Williams z Dexys Midnight Runners (hrající nyní pod názvem Dexys).

Novou nahrávku čeká kromě CD podoby i limitovaná edici pěti set vinylových kousků a do prodeje půjde 10. března. Zatím si můžete užít první singl z připravovaného alba, nazvaný That’s The Way I Want To Live My Life. Není divu, že si Stone Foundation jako support pro své výroční tour vybrali i legendární The Selecter.

[youtube id=“QtDWgWHuVTY“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button