NovinkyZahraniční

Všichni moji hrdinové chodí v černém, zpívají londýnští Folk Grinder

Skladba Captain Johnny Clash od londýnských folk-punkerů Folk Grinder se dočkala začátkem září nového videoklipu. Song najdete na letošní desce The Devil’s Mariner, která je druhým zářezem v diskografii kapely.

Folk Grinder vznikli v roce 2010 a ústřední postavou je zpěvák a kytarista Koozie Johns, který hrával s Glenem Matlockem, Vincem Whitem i Nickem Sheppardem. Na desce The Devil’s Mariner, která vyšla letos v květnu, mu dělají společnost muzikanti od Adama Anta, Joe Strummera nebo z King Kurt. Album produkoval Kirk Brandon z Theatre Of Hate.

[youtube id=“trINQT-DmPU“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button