Pozvánky

Vršovice Skins zvou na koncert pařížských Skarface do Underdogs‘

Francouzská třetí vlna ska se valí zpátky do Prahy! Legendární parta Skarface zahraje ve čtvrtek 19. října v klubu Underdogs‘ na Smíchově. Neúnavní Pařížané na to nebudou sami, sekundovat jim budou pražští ska punkoví 2V1 a v Praze působící punková kapela Stále Nič s texty ve slovenštině.

Skarface se na scéně pohybují přes třicet let, konkrétně od roku 1991. Jsou pravděpodobně nejsilnější francouzskou odpovědí na vzedmutí třetí vlny ska ve světě. Vzhledem k tomu, že neúnavně koncertují celá dlouhá léta, je jedinou stálicí zpěvák Fred, kolem něhož se sestava různě obměňuje. Kapela uzrála mnoha vydanými alby, soustavným hraním po světě a ani dnes neztrácí formu. Kupříkladu letos na německém festivalu This Is Ska jim to pořád naživo šlapalo. Do ČR se vrací po delší době, tudíž máte o důvod více, abyste je nepropásli.

I přesto, že jsou 2V1 z Prahy a člověk by čekal, že na ně narazí často, bude jejich říjnové hraní také trochu sváteční. Členové tohoto uskupení totiž hrají v jiných kapelách a coby 2V1 se scházejí na podiu jen čas od času. Sice nehrají nijak pravidelně, ovšem jejich počátky sahají do roku 1999, kdy hledali hudební směr a během prvních let zjistili, že ska punk jim sedí. Na show v Underdogs‘ se tedy můžete těšit i díky nim. Trojlístek doplňuje parta pankáčů, usazená v Praze, s texty ve slovenštině. Stále Nič s mladistvým nadšením valí nasraný punk od podlahy.

Dveře 20:00
Vstupenky: 400,- Kč

Událost FB: https://fb.me/e/12SBS4OyO

Tony Youngfield

Sometimes antisocial, always antifascist. Sailor of rock'n'roll since 2007, journalist since 2013. DJ Tony Looney Drill since 2018. You have no right to know anything more about me.
Back to top button