DVDRecenze

V/A – Give ‚Em The Boot (A Film By Tim Armstrong)

Po hudebních kompilacích Give Em The Boot vychází konečně i něco pro fanoušky obrazu, a to rovnou na populárním DVD. Režie disku se ujal všestranný Tim Armstrong z Rancid a umístil na disk 26 koncertních videí kapel, které v současné době vydávají na Hellcat Records.

Na disku nenajdete žádné klipy nebo rozhovory, jsou tu pouze záběry z koncertů a různých předváděček, kde skupiny hrají na španělky a podobně. Nejvíce materiálu zde najdete od americké skupiny Rancid, přesně deset songů, jeden i s Iggy Popem. Je škoda, že zde nejsou i videoklipy, protože Rancid jich mají opravdu nespočet. Další kapely jsou F-Minus, Dropkick Murphys, Nerve Agents, Tiger Army, US Bombs, The Slackers, HorrorPops, Transplants, Nekromantix, Lars Frederiksen And The Bastards a Joe Strummer And The Mescaleros. Uvidíte raritní záběry např. z prvního tour Larse Frederiksena And The Bastards, další je z tour Punks VS. Psychos, které bylo snad jen v Americe. Prostě lahůdka za lahůdkou.

Je škoda, že tu nejsou rozhovory, které by mohly být vcelku zajímavé, ale kdo má rád kapely ze stáje Tima Armstronga, tak by si měl tento disk pořídit, určitě nebude litovat.

DVD si můžete koupit i u nás v : www.emergency-rec.cz nebo www.maximum.cz.

Hurvy

Amaterský "hudební publicista", kterému to už skoro deset roků prochází... ;-)

Související

Back to top button