Cz/SkNovinky

V reedici vychází třetí studiové album ostravských Malignant Tumour

U PHR Records právě vyšla luxusní reedice třetího alba ostravských rebelů Malignant Tumour. Album In Full Swing vychází v kašírovaném boxu s bohatou přílohou a bonusovou skladbou.

Ostravští rebelové Malignant Tumour si od raných 90. let prošli výrazným vývojem. Od goregrindových počátků se v novém tisíciletí postupně posouvali do metal/punkových vod. Jejich třetí studiové album In Full Swing z roku 2008 už jede na této vlně. Kapela se tu plně poddala inspiraci u svých vzorů jako Motörhead nebo Iron Maiden ke kterým přibyla švédská crust/punková škola ve stylu Disfear. Tohle vše ale doplnili o humor, nadsázku a léta zkušeností.

Malignanti nové doby jsou jak rozjetá lokomotiva, kterou jen tak něco nezastaví. Zmetalizovaný rock’n’roll, protřelý chraplák Bilose a nekompromisní rychlost, kterou ovšem dovedou ve správný okamžik zvolnit v hutný valivý zvuk.

Album In Full Swing vychází u PHR Records records v neobvyklé edici. Vinylová deska zabalená v kašírovaném kartonovém boxu je doplněna o množství příloh. Vedle insertu, plakátu a obligátní samolepky najdete v krabici také kapelní pexeso!

Martin Suicide

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Související

Back to top button