Pozvánky

V pátek navštíví Sedmičku mexičtí punx Acidez, domácí Just Wӓr odehrají poslední koncert

Poslední den školního roku se na strahovskou Sedmičku přiřítí uragán v podobě mexických bodlináčů Acidez. Ti zde zahájí své už několikáté evropské turné a sekundovat jim nebude nikdo jiný než žižkovští Just Wär.

Acidez není potřeba českému publiku dlouze představovat. Kapela vznikla pod jednoznačným vlivem Total Chaos a The Casualties v roce 2003 v mexickém městě Guadaljara a od té doby drží čistotu stylu zvaného chaospunk. V našich končinách se jedná o poměrně známou kapelu, a to i díky brněnskému labelu Voltage records, který je vydavatelem evropských verzí desek Acidez. Není od věci zmínit i splitko, které vydali společně s ostravskými Malignant Tumor.

[youtube id=“QqirE7nOlj4″ width=“620″ height=“360″]

Koncert bude speciální i z jiného důvodu, a to sice, že zde odehrají svůj poslední set pražští Just Wär. Kapela bohužel neunesla tíhu rychle nabité popularity a rozhodla se ukončit svoji činnost. Členy můžete nadále potkávat v žižkovských barech, kde vám za pivo povypráví divoké historky ze života rock´n´rollových hvězd. Toť humorné okénko a teď vážně! Just Wär se i přes změnu na postu zpěváka, která dopadla na výbornou, rozhodli ukončit své působení a koncert s Acidez bude poslední příležitostí, kdy je budete moct vidět společně na pódiu. Což je velká škoda, protože kapel podobného ražení není v našich luzích a hájích mnoho.

[youtube id=“qGCt9jYJHUo“ width=“620″ height=“360″]

Tahle akce je rozhodně povinnost pro všechny fanoušky jak chaospunku, tak poctivého motorcharge D-beat kolovrátku. Lístků bude na místě dostatek.

Kdy: pátek 29. 6. 2018
Kde: Klub oo7 Strahov, Chalupeckého 1915/7, Praha 6
Event: facebook.com/events/184273829014908

Související

Back to top button