NovinkyZahraniční

V novém klipu Boston Manor hostuje frontman Trophy Eyes

John Floreani z australské progresivní melodické hc kapely Trophy Eyes hostuje v singlu britských Boston Manor.

Boston Manor loni vydali svoju druhou velkou desku Welcome to the Neighbourhood, s kterou celkem šokovali. Pánové už odložili přímočaré nabušené rytmy a jednoznačnou dikci a melodie a nespoutanou živelnost. Rozhodli se jít cestou progresivního post rocku, který velice vkusně a dá se říct moderně oprašuje punk rock a melodický hardcore a brousí z něho crystalický diamant. Upozorňuji, že deska není pro každého.

I Trophy Eyes loni vydali zlomovou desku The American Dream, která jede hodně v podobném stylu. Tady bych se nebál dokonce přirovnání k hitovosti Green Day. Cítit jsou i náznaky progresivního postrocku, tak jak ho nikdy neuměli uchopit, ale zato se s ním drze prezentovali třeba 30 Seconds To Mars.

Spojení těchto mladých umělců je tedy logické a vítané.

Pokud vás Boston Manor baví, máte možnost je vidět na letošním Rock For People, kde zahrají ve čtvrtek lehce po poledni.

[youtube id=“JtKr2eiv3QE“ width=“620″ height=“360″]

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button