NovinkyZahraniční

UVPR Vinyles chrlí desky Lion’s Law nebo The Old Firm Casuals

Francouzský label UVPR Vinyles, který se převážně soustředí na francouzské Oi! kapely, vydal v novém roce několik nových desek.

Tou první je kapela Lion´s Law, která se prezentuje debutovým EPčkem s názvem Watch’em die. Na desce, jež vyjde ve třech barevných variantách, najdete tři songy. Těšit se můžete na melodické Oi! ve stylu švédských Perkele. Poslechnout si můžete jejich písničku City Street.

Další kapela pochází ze středověkého francouzského města Saint-Étienne a jmenuje se The Fanatiques. Její členové hráli například v kapelách Clean Cuts nebo Gonna Get Yours. Stejně jako u předchozích Lion´s Law i The Fanatiques vydávají debutové EP. Stylem se dá jejich hudba srovnávat s Menace nebo Cock Sparrer. Níže si můžete poslechnout skladbu Where Have All The Bootboys Gone.

Poslední novinkou u UVPR je splitko americké Oi! bandy The Old Firm Casuals a francouzských The Headliners. Obě kapely se představí s dvěma novinkami. Ze slunné Kalifornie pocházející The Old Firm Casuals není již potřeba představovat, o The Headliners si můžete udělat představu ze skladby C’mon c’mon.

Další novinka se chystá na březen, kdy vyjde mini album další francouzské Oi! kapele The Janitors. Křest se plánuje na 9. března.

Hurvy

Amaterský "hudební publicista", kterému to už skoro deset roků prochází... ;-)

Související

Back to top button