NovinkyZahraniční

Urban Dogs se členy U.K. Subs a Vibrators právě nahrávají nové album

Urban Dogs, kteří vznikli v roce 1982 z důvodu tehdejší stagnace U.K. Subs, chystají nové řadové album. Kapela, ve které naleznete Charlieho Harpera a Alvina Gibbse z U.K. Subs, Knoxe z The Vibrators a bubeníka Matthewa Besta, se právě nachází ve studiu a výsledkem bude deska s názvem Attack. Ta vyjde u Time & Matter Records a kromě nových písniček by měla obsahovat i (I’m Not Your) Steppin‘ Stone, cover šedesátkové hitovky od Monkees.

1

2

3

Připomeňte si při čekání na novou desku od Urban Dogs klasiku Limo Life z roku 1983. Ta vyšla na jejich eponymním debutu a ačkoliv původně vznikla pro U.K. Subs, Urban Dogs jí nahráli jako první. Zatím poslední nahrávkou Urban Dogs je akustické album Bonefield z roku 2012.

[youtube id=“H48sUXcoNHI“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button