NovinkyZahraniční

Ukolébavka od Franka Cartera & The Rattlesnakes slibuje na leden nové album

Začínají přibývat důvody, proč se těšit na příští rok. Jedním z nich je i nové album Franka Cartera a jeho Chřestýšů, které vyjde 27. ledna. Ponese název Modern Ruin, bude obsahovat dvanáct zářezů a jedním z nich, písničkou Lullaby, se Frank Carter & The Rattlesnakes chlubí už teď. Album, které bude následníkem loňského debutu Blossom, vyjde u International Death Cult.

A jen tak mimochodem: před pár dny uplynulo deset let od vydání desky Orchestra Of Wolves, kterou Frank Carter nahrál jako zpěvák Gallows a je bez debat jednou z nejlepších britských hardcore punkových nahrávek, která řeže a kope i o dekádu později.

[youtube id=“PwEmdWtnnHo“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button