Pozvánky

UK Subs zavítají na svém posledním klubovém turné do Rock Café

UK Subs není potřeba příliš představovat. Zformovali se kolem frontmana Charlieho Harpera už v roce 1976 a je obdivuhodné a neuvěřitelné zároveň, že na pódiích dovádí i v roce 2023. I letos v lednu vyráží UK Subs na své tradiční turné po klubech, jak ale kapela sama přiznává, věk nejde zastavit, proto půjde s velkou pravděpodobností o úplně poslední klubovou šňůru v jejich historii. A to je zcela zásadní důvod, proč si pražský koncert nenechat ujít – uskuteční se už v úterý 17. ledna v Rock Café.

Právoplatně získali označení jedné z nejúspěšnějších punkových kapel, což o nich platí dodnes. Kapela vystřídala mnoho členů, ale po celou dobu jí drží v chodu neúnavný Charlie Harper, který je považován za jednoho z kmotrů celé scény. Ten v příštím roce oslaví už 80 let, nutno ale podotknout, že to na jeho pódiové show není prakticky poznat.

Po poslední pražské návštěvě v roce 2020 zaúřadoval dvakrát covid, nyní se ale UK SUBS do Rock Café vrátí v plné parádě, zároveň ale s velkou pravděpodobností naposledy. Proto je nejvyšší čas zrušit případné plány na 17. ledna a pořídit si lístky. Hostem večera budou Nasty Rumours ze Švýcarska.

Event: https://www.facebook.com/events/617677156075382/

Vstupenky: https://goout.net/cs/listky/u-k-subs+support-nasty-rumours/cyil/

Související

Back to top button