Pozvánky

Turbowolf přijedou do Lucerna Music Baru představit nové album

Turbowolf nedávno potvrdili, že pracují na třetím albu s názvem The Free Life. Na svých webových stránkách kapela oznámila, že album vyjde 9. března, 29. března ho pak představí publiku v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 330 Kč + poplatky budou k zakoupení na webu a pokladně Lucerna Music Baru, na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal od 1.prosince, na místě v den koncertu za 390 Kč.

Turbowolf je rocková kapela z anglického Bristolu, kterou tvoří ChrisGeorgiadis (zpěv a syntezátory), Andy Ghosh (kytara), LiannaLeeDavies (basová kytara) a Blake Davies (bicí). V roce 2010 vyrazili na evropské turné s Korn a DimmuBorgir. Kapela si také zahrála na mnoha festivalech, jako jsou např. Download, Sonisphere, Lovebox, Great Escape, SXSW, Boardmasters a Hevy. Před vydáním svého debutu Turbowolf strávili několik let cizelováním svého zvuku na mnoha turné s kapelami jako TheEightiesMatchbox B-Line Disaster,TheComputers, PulledApart by Horses a Dinosaur Pile-Up.

[youtube id=“Og8_9kcePrk“ width=“620″ height=“360″]

Jejich první album Turbowolf vyšlo v roce 2011 na HassleRecords. V roce 2012 vydali EP nazvané Covers EP Vol 1 s cover verzemi čtyř skladeb („SeeThroughHead“ –TheHives, „Electric Feel“ – MGMT, „CaptainCaveman“ –LightningBolt a „Somebody To Love“ –JeffersonAirplane/The Great Society) . V roce 2014 Turbowolf vydali singly „Solid Gold“ a „RabbitsFoot“, jeli na turné s DeathFromAbove 1979 a na samostatné turné s kapelami Hyena a Dolomite Minor. Své druhé album TwoHands pak vydali Turbowolf v dubnu 2015 na Spotify.

Jejich sound zahrnuje prvky mnoha hudebních žánrů – rock&rollu, psychedelie, heavy metalu, punk rocku a elektroniky.

Více info: www.turbowolf.co.ukwww.musicbar.czwww.dsmacku.com.

Přímý link na vstupenky.

Facebook event: facebook.com/events/1585899894836790/

Související

Back to top button