Pozvánky

Třaskavý garage punk Mighty Bombs míří na dva koncerty do ČR

Jsou jen tři, ale svou živelností vydají za armádu. Mighty Bombs je třaskavý garage punk ze Ženevy, ovšem s kořeny ve španělské Pamploně. 23. ledna je přivítá brněnský Kabinet Múz a 26. ledna strahovská Sedmička.

Podmanivý ženský zpěv spolu se zvonivými kytarami má sílu ti zamíchat s playlistem na několik týdnů dopředu. Tuhle chytlavou esenci pak pohání kupředu pevná basová linka a na dřeň oholené bicí, kde jde o úder a ne kudrlinky. Za relativně krátkou kariéru projeli Japonsko a hráli s kapelami jako Dinosaur Jr., The Hard Ons, Thee Hypnotics nebo Teenage Bottlerocket.

[youtube id=“K3H_FpvwlxY“ width=“620″ height=“360″]

Supporty:

Dirty Old Dogs – olomoucká kapela, která jde stylově od raných psychedelických šedesátek, přes sedmdesátkový hard rock až do grungeových vod Seattlu.

Greynbownes – Konec obavám, že česká kapela bude vždycky znít male a provinčně. V Olomouci se totiž zrodili stoneři Greynbownes a jejich zvuk se směle může poměřovat se zahraniční žánrovou konkurencí. Mix stoner rocku s hard rockem a syrovým blues. První album Grey Rainbow From Bones je už nějaký čas venku.


MIGHTY BOMBS (Španělsko/Švýcarsko) – mightybombs.bandcamp.com

23/1 – BRNO @ Kabinet Múz
26/1 – PRAGUE @ 007

FFO: MC5, Distillers, L7, Dinosaur Jr., Wipers, Dead Moon

Související

Back to top button