Pozvánky

together PANGEA poprvé v Praze! Přijďte si zasurfovat na pořádnou Kalifornii

Máš rád FIDLAR? Slyšels někdy o Melted nebo o Audacity? Pak by ses měl rozběhnout, a s výskotem skočit do příboje energie, kterou přivezou kalifornští povaleči together Pangea! V neděli 21. února v Crossu. A víš co je na tom všem nejlepší? Je to celý zadarmo.

Zamiluješ si vyndanej frackovitej hlas Williama Keegana, veselý vyhrávky a spoustu chytlavých „uuuuh“. Špinavej zvuk, tak jak ho známe z geniální desky Living Dummy. Stopni si Badillac, kterej se nebere příliš vážně a kterej se řítí cestou necestou za jediným cílem: stát se šťastným primitivem. Do Prahy přiváží klidnější aktuální EP The Phage, které nahráli pod dohledem basáka Replacements. Tohle smrdí koncertem roku.

[youtube id=“995IchHBm2Q“ width=“620″ height=“360″]

Kdo jinej by měl předskakovat together Pangea než mladý pušky The OXX? Živelnej a melodickej punk rock, omlácený skejty, díry v tričkách a maturitní plesy. Surfující emaři nebo mokrý sny, který by měl Milo z Descendents v zapadlý garáži někde mezi Mělníkem a Humpolcem. Když zažiješ OXX naživo, nepochybuješ, že česká podzemní scéna má budoucnost.

Související

Back to top button