EPRecenze

The Old Firm Casuals – We Want The Lion’s Share

Nedávno jsme psal recenzi na novou desku The Old Firm Casuals, ve které mimo jiné hraje na kytaru a zpívá Lars Frederiksen z Rancid. Jak bylo slíbeno na začátku roku kapelou samotnou, venku je další EPčko, které jsem si nemohl nechat ujít. První deska, téhle All Stars kapely, mě bavila dlouho. A druhá s názvem We Want the Lions Share mě baví naprosto stejně!

Druhá deska již nevyšla u Oi! The Boat recods, ale u německého labelu Randale Records na černém vinylu. A na co se můžete těšit? Na tři parádní songy s názvy We Want the Lions Share, Don´t Worry About Me a Ignorant Ones. Přiznám se, že všechny tři jsou skvělé, a nedokážu přesně určit, který z nich je lepší. Prostě deska našlapaná parádní muzikou, která tu chyběla. Staré dobré americké Oi! se vrací. Asi tak by zněl nadpis recenze, kdyby tu nějaký byl.

Jediná škoda, že The Old Firm Casuals nenahráli rovnou celé album. Po chvíli se ty tři songy docela oposlouchají a člověk se musí vrhnout na první desku, a nebo si pustit jejich split s Last Resort. Každopádně fanouškům kvalitní muziky a hlavně dobrýho Oi! tuto kapelu doporučuji.

Hurvy

Amaterský "hudební publicista", kterému to už skoro deset roků prochází... ;-)
Back to top button