Cz/SkNovinky

The Fialky slaví 20 let, vydávají novou řadovku a klip

Nová řadová deska The Fialky s názvem Punk rock rádio vychází u PHR, symbolicky na den (2. 2. 2020) výročí úmrtí Sida Viciouse, tedy přesně v den, kdy kapela před 20 lety vznikla.

Vydání deska doprovází nový videoklip k titulní skladbě, který se připojí k průběžně zveřejňovaným ukázkám vydávaným skupinou v průběhu loňského roku.

Nahrávka obsahuje 12 nových písní a jedná se o pátou řadovou desku. Album vychází jak na světle modrém vinylu, v masivním rozevíracím obalu, tak jako CD v papírovém digipacku. Deska za týden vyjde i digitálně, jak na všech zásadních streamovacích službách, tak u prodejců.

Klip Punk rock rádio vytvořil pro kapelu opět její pátý nehrající člen Robert Harvánek a opět se zde pohybujeme v pro The Fialky tak typickém světě odkazů na první vlnu punku.

Křest desky a hlavně oslava 20. výročí kapely proběhne ve čtvrtek 6. 2. 2020 v pražském klubu Futurum za účasti hromady hostů, v čele se Zdeňkem z SPS, Honym z Visacího zámku, Bořkem z E!E, Dušanem Léblem z Plexis a Sváťou z Totálního Nasazení. S kterými kapela odehraje jejich písně, které je na začátku ovlivnily. Dále pak vystoupí Radek z Nežfaleš, Aneta ze Zputnik a další hosté v rámci písní Fialek. Specialitkou pak budou berlínští punkeři z Ramones Muzea, Berlin Blackouts.

[youtube id=“F5xK-h5qQHg“ width=“620″ height=“360″]

Související

Back to top button