Cz/SkNovinky

The Fialky si v novém videosinglu vzali do parády klasiku od Sex Pistols

Pražáci The Fialky před pár dny vyhlásili, že do konce roku zveřejní dva bonusové videosingly. Obě skladby mají být zpestřením při čekání na novou desku, kterou kapela avizuje na příští rok. Že se bude u obou písniček jednat o covery, prozrazuje aktuální novinka Feeling. Ta totiž není nic jiného než klasika od Sex Pistols. S Kečupem na textu pracoval Radek Šedivý z Nežfaleš. Druhou skladbu kapela zveřejní na začátku prosince.

[youtube id=“Hi8luPnSzxs“ width=“620″ height=“360″]

V samotném klipu uvidíte spoustu známých tváří, jako například Kubu Siňora z Prague Conspiracy v roli „umělce“, Radka z Nežfaleš na Vespě nebo Jakuba z The Unholy Preacers. Kromě nich pak taky hromadu lidí, kteří se ukázali na nedávném koncertu Fialek v domácím pražském klubu Buben.

Radek (Nežfaleš): „Kečup mi někdy v březnu volal, že má doma tři flašky červenýho a líčil, jako obvykle, své bombastické plány. Tentokrát měl prý volný čas ve studiu a napadlo ho nahrát nějaký cover. Nakonec byly z jednoho dva. Druhou píseň vybral Marcel Green. Lahve jsme vypili a obě věci byly za hodinu hotové… Feeling jsme v tu chvíli fakt měli. Zároveň jsme zavzpomínali na společné psaní textů někdy kolem roku 2005.“

V nejbližších dnech vydají The Fialky Best of LP. To je obohaceno o novou verzi jejich klasiky Punk77, ke které kluci natočili klip na letočních Mighty Sounds.

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button