NovinkyZahraniční

The Bones v němčině! První ukázka z nové desky švédských rock’n’rollerů

První ochutnávka z desky Flash The Leather od švédských stylařů The Bones je venku. A hned se jedná o veliký mezník v historii kapely, jelikož jde o první písničku, kterou The Bones zpívají v němčině. Na pomoc si vzali frontmana düsseldorfských Broilers Sammyho Amara, zpěváka Three Minute Record Sammyho Heiningera a výsledkem je skladba Die Wilden Jahre, kterou si můžete pustit pod článkem. Jedná se o poctu fanouškovské základně The Bones v Německu, která byla vždy nejsilnější v Evropě.

Deska Flash The Leather vychází 11. září u People Like You, po třech letech od poslední řadové desky Monkeys With Guns (recenze). Kapela nové album podpoří na tour po boku Vier Promille a Rogers. Česká zastávka chybí, můžete si ale udělat výlet 30.9. do Vídně nebo 3.10. do Berlína.

[youtube id=“nKSDJkz9xhY“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button