Pozvánky

Texaští Buried Cities pětkrát ukážou, zač je toho americký punk-rock

Čtyřčlenná parta z amerického Texasu Buried Cities vyráží na evropské turné ukázat, zač je toho americký punk-rock. Kapela, která vzešla z ruchu a špíny ulic Austinu, kašle na velká gesta a prázdná slova. Živelnost, hlasitost a pekelné tempo. V prosinci vydali Buried Cities svou druhou desku s názvem The Good Fight u Drunken Ship Records a že je o co stát, si můžete ověřit na bandcamp profilu kapely. A Buried Cities se teď pětkrát zastaví v naší republice, aby vám vytřeli zrak!

Na pražském koncertě v Bubnu se 14. ledna ukáže i nejlepší předkapela, která vždy potěší, rozezpívá, nohu rozpohybuje, koutky povytáhne – mělničtí Cirguz. V Brně se představí domácí Black Burley, kteří vloni rozčeřili místní hladinku debutem Abhuman Rise (recenze). V Českých Budějovicích Buried Cities doprovodí My Own Roadies, na Kladně pak Highstreet Hooligans.

[youtube id=“VZrA-AVQxv0″ width=“620″ height=“360″]

12.1. České Budějovice – Mc Fabrika (+ My Own Roadies)
13.1. Brno – Fleda (+ Black Burley)
14.1. Praha – Buben (+ Cirguz)
15.1. Kladno – Auto Da Fe (+ Highstreet Hooligans)
16.1. Plzeň – Sally Brown

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button