Pozvánky

Texaské screamo Portrayal of Guilt zavítá v březnu do Brna

Stále ještě mladá kapela, jejíž hudba získala renomé pro svou temnotu a neúprosnost – to jsou texaští Portrayal of Guilt. Zámořská trojice se po pěti letech hraní nyní poprvé podívá do Brna. 29. dubna vystoupí se svým drtivě silným setem na pódiu Kabinetu Múz.

Portrayal of Guilt ve své hudbě balancují na ostré hraně mezi screamem a hardcorem toho nejhrubšího zrna. Sílu, kterou kapela vládne, dokazuje jak naprosto nekompromisní a zároveň velmi kvalitní dvojice alb z roku 2021 (We Are Always Alone a Christfucker), tak intenzivní živá vystoupení. Ta si české publikum už zažilo například na Fluffu nebo po boku Deafheaven a Touché Amoré. Nihilismus, mizérie a utrpení nás přitahují, a Portrayal of Guilt z téhle zvrácené lidské podstaty těží maximum.

Texasany v Brně doplní MÜSCLE WÖRSHIP – poctivý devadesátkový psychedelický post-punk s emo nádechem z amerického Kansasu. Zástupcem domácí scény se pro tento večer stanou Protijed. Po tomhle večeru ale asi nebudou stopy lásky to jediné, co zůstane – stopy, které po sobě zanechávají Potrayal of Guilt jsou totiž cítit po něčem jiném, temnějším.

Aktuální info na události.

Související

Back to top button