NovinkyZahraniční

Swingin‘ Utters mají hotové nové album a míří na strahovskou Sedmičku

V první polovině listopadu se dočkáme patnácti nových songů od kalifornských Swingin‘ Utters. Nová deska, která vyjde u Fat Wreck Chords, ponese název Fistful Of Hollow a poprvé se na ní autorsky projeví baskytarista Miles Peck. Chystaná nahrávka tak bude devátým albem, které kapela od svého vzniku v roce 1987 natočila.

Swingin‘ Utters s otevřenou náručí přivítá 1. března 2015 strahovský klub 007. Můžete se začít těšit třeba při poslechu písničky The Librarians Are Hiding Something, která otevírala jejich loňskou desku Poorly Formed. Ta byla pro Swingin‘ Utters rovněž autorskou premiérou tehdy nově příchozího kytaristy Jacka Dalrympla, který dlouhé roky vedl nedoceněné One Man Army. Fat Wreck Chords plánují letos vydat debutové album i jeho dalšího projektu, kapely Toy Guitar.

[youtube id=“DJzZho1TS9U“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button