NovinkyZahraniční

Švédští Backyard Babies natočili v Japonsku videoklip k letošní desce

S novým videoklipem se hlásí švédští hard rockeři Backyard Babies. Ti po pětileté pauze a sedm roků po eponymní desce vydali letos v srpnu novou nahrávku s názvem Four By Four. Video vzniklo k pomalejšímu kousku Bloody Tears, který je jednou z devíti skladeb na aktuální desce, vydané u Gain Production a Sony Music. Video zrežíroval a natočil bubeník Backyard Babies Peder Carlsson.

Backyard Babies vznikli v roce 1987 a Four By Four je jejich sedmou plnohodnotnou nahrávkou. V České republice se ukázali několikrát: jako předkapela Mötley Crüe, jako jedna z hvězd festivalu Mighty Sounds i jako klubová kapela v pražském Rock Café.

[youtube id=“h4eyOImjJKI“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button