Pozvánky

Švédi In Flames se valí na Prahu, zahrají v Malé sportovní hale

Tentokrát bez generála Königsmarcka, ale s pořádnou dávkou divokého severského metalu. Z Göteborgu míří do Prahy In Flames. Společně s At The Gates, Imminence a Orbit Culture spustí 16. listopadu metalové peklo v Malé sportovní hale.

In Flames

Za 30 let působení na hudební scéně vydali 13 alb. Poslední I, The Mask natočili natočili pod vedením taktéž na Grammy nominovaného producenta Howarda Bensona (např. My Chemical Romance, Motörhead). Deska bodovala na prvních místech rockových a metalových žebříčků po celém světě. V roce 2019 vystoupili na Rock for People.

Imminence

Kouzelná kombinace klasických houslí a moderního pojetí metalu s prvky metalcore. To vystihuje mladou partu hudebníků z Trellebrogu. Ti si zahrají po boku svých idolů In Flames, což je velká pocta.

At The Gate

At The Gate jsou společně s In Flames považováni za zakladatele melodického death metalu. Takže v jejich tvorbě nechybí výrazné kytarové riffy, sóla ani growling. At The Gate jsou na hudební scéně přes 30 let, na kontě mají i nominaci na Grammy.

Orbit Culture

V roce 2013 založil Orbit Culture Niklas Karlsson a ex-kytarista Maximilian Zinsmeister. Jejich první zkušebnu využívali spíše pro party a pití, ale láska k těžkým riffům metalové hudby je nakopla správným směrem. Takže i tuto mladou švédskou krev si můžete poslechnout ve středu 16. listopadu v Malé sportovní hale.

Harmonogram:

18:00 – Otevření haly / Doors

18:30 – Orbit Culture

19:15 – Imminence

20:00 – At The Gates

21:00 – In Flames

Akci pořádá Ameba Production.

Související

Back to top button