EPRecenze

Suspect Parts – You Know I Can’t Say No

Suspect Parts jsou již více než desetiletí fungující mezinárodní projekt, rozkročený mezi světadíly. Čas od času se pánové sejdou, aby nahráli pár dalších písniček, schovaných před svými hlavními kapelami, či vyrazili na krátké turné. Zatím nejaktuálnějším výsledkem těchto setkání je třípísňový sedmipalec You Know I Can’t Say No.

Modernistická grafika obalu skvěle koresponduje s hudebním obsahem. Titulní skladba je ukázkový power popový hitík s extrémně chytlavým popěvkem, pojetím stojící extrémně blízko současné hlavní kapele zde zpívajícího Jamese Sullivana – More Kicks. Stejně jako v More Kicks i zde se lehce vznáší britpopový odér, ale pouze v tak nějak podprahové míře. V podobném duchu se nese i druhá píseň, ta jen o trochu více překlápí pomyslnou misku vah na punkovou stranu, ale opravdu pouze o špetku.

Třetí Hundsgemein je pak naprosto dokonalou třešinkou na dortu celkově velice vydařeného singlu. V němčině nazpívaný song, původně pocházející z autorské dílny neue welle legend Ideal, ve kterém se mísí glamová rytmika s hezkou dávkou potemnělé nálady, a to vše se skvělou kytarovou linkou.

You Know I Can’t Say No je naprosto perfektní ukázka klasického singlu – hitová titulní skladba a dvě srovnatelně silné kompozice na B straně. To celé navíc skvěle ukazuje autorskou diverzitu, vyplývající z celkové (doslova) kosmopolitní konstelace existence celé kapely.

Info

Label: https://mailorder.wandarecords.de/
Rok vydání: 2019

Tracklist

1. You Know I Can’t Say No
2. Song For Sadie
3. Hundsgemein

Martin Suicide

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Související

Back to top button