Cz/SkNovinky

Supertesla vydává debut Příběhy ze zadních sedadel. Poslechněte si ho

Po mnoha peripetiích a odkladech vychází první plnohodnotná deska brněnsko-pražské party Supertesla. Album nese název Příběhy ze zadních sedadel, podle stejnojmenného závěrečného songu.

Písní je na albu celkem 10 a vznikali v průběhu posledních čtyř let. Nahrávka vychází pod hlavičkou Cecek Records, kde už Supertesla vydala v roce 2018 split s pražskou stálicí Nežfaleš. Celou novou desku si aktuálně můžete poslechnout na Bandcamp profilu kapely.

„Příběhy ze zadních sedadel už měly být pár měsíců venku, ale zkomplikovalo se, co mohlo. Rozdělaný mix nám vzalo tornádo, zdržení bylo i s grafikou do výroby jsme zadali špatné pořadí písniček… No prostě prokleté album. Každopádně jsme rádi za to, že se vše dotáhlo do zdárného konce a máme možnost poslat do světa CD a za pár měsíců i vinyl“, říká sama kapela.

Po křestu na strahovské Sedmičce v Praze, kam si Supertesla pozvala domácí The Fialky a bratislavské Dead Rats, proběhne v sobotu 5. února i křest brněnský. V Kabinetu múz oslaví vydání Příběhů ze zadních sedadel po boku Dilemma In Cinema, The Desperate Mind a Dead Rats. FB událost zde.

Související

Back to top button