Cz/SkNovinky

Supertesla a Nežfaleš se sejdou na společném splitu, pokřtí ho v rámci koncertů K&H Xmas

Pražská Nežfaleš po vydání loňské desky Zločin z vášně pocítila tvůrčí přetlak a v prosinci vydá plnohodnotný split s brněnsko-pražskou Superteslou.

Spojení punkové stálice s relativně novým jménem na scéně vzalo pod patronát vydavatelství Cecek Records. Každá z kapel dostala k dispozici jednu stranu společného vinylu, pro kterou si obě připravily pět nových písniček. Split Nežfaleš a Supertesly kromě gramofonové desky vyjde i v CD podobě a pokřtěn bude 8. 12. v pražském klubu Storm v rámci turné Kids And Heroes Xmas. Obě kapely se potkají i 15. prosince v Brně, kde opět po roce odehrají koncert v klubu Favál.

První ukázku ze splitu zatím zveřejnila pouze Supertesla – poslechněte si singl New Orleans.

[youtube id=“ZZKpfAwOrho“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button