EPRecenze

Suicide Generation – Prisoner Of Love

Po dvou albech o sobě dávají londýnští Suicide Generation vědět novým třískladbovým sedmipalcem vydaným pod hlavičkou superakčního vydavatelství Wanda Records.

Trojici enormně nabuzených písní naprosto exemplárně vystihuje obrázek na přední straně obalu, zachycující zpocenou kapelu v plné akci na pódiu. Z přebuzených rocknrollových riffů, linoucích se z reproduktorů, doslova prýští pot a živelná energie. Termín „špinavý rocknroll“ je tu na naprosto správném místě.

Výsledek zní, jako by Turbonegro ve svých raných dnech vstřebávali více vlivů sedmdesátkového australského punku, přehulili zesilovače na maximum a to celé nakopli kupou amphetaminu. Nahrávka je syrová, ale zároveň z ní čiší lehkost a přirozenost provedení. Čas od času kytara vysekne glam punkovou vyhrávku, ale opět protaženou náležitým zkreslením.

Trojice písní na necelých sedmi minutách na gramofonu předvede rocknrollovový blitzkrieg a dříve než se posluchač naděje, je konec. V tom je kouzlo i nectnost dobrých sedmipalců – skončí dříve, než by si člověk přál, a pak musí znovu a znovu otáčet desku.

Info

Label: https://mailorder.wandarecords.de
Rok vydání: 2019

Tracklist

1. Prisoner Of Love
2. Shitty In THe City
3. Rotten Mind

Martin Suicide

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Související

Back to top button