NovinkyZahraniční

Suicidal Tendencies nahrávají s bubeníkem Slayer, berou ho i na aktuální tour

Kolem kalifornské hardcore/thrash legendy Suicidal Tendencies je v posledních týdnech živo. O nové desce, která by byla následníkem tři roky starého alba 13, se mluví už přes rok, ale až s příchodem bubeníka Dava Lombarda, zaskakujícího v Suicidal Tendencies narychlo na americkém turné, se vše dalo do pohybu. Spojení bývalého bubeníka Slayer a thrasherů z Venice se na přelomu února a března, během necelé dvacítky koncertů, ukázalo jako excelentní a není divu, že před odjezdem na evropskou část turné, které se zastaví i 2.6. v pražském Lucerna Music Baru, už Lombardo nahrával bicí pro novou desku Suicidal Tendencies. Bližšími informacemi kapela šetří, jisté zatím je, že nové album vyjde v září a předcházet by ho mělo blíže nespecifikované EP.

Jenže ne vše je tak růžové. Začátkem května opustil Suicidal Tendencies kytarista Nico Santora, který byl v kapele od roku 2012. Ten se chce věnovat své thrashové kapele RattBlack a také víc metalovému projektu Lillake, ve kterém bubnuje Eric Moore, za kterého naskočil do Suicidal Tendencies právě Lombardo. Novým kytaristou, který se tedy představí i v Praze, je Jeff Pogan z floridské metalové bandy Oneironaut.

[youtube id=“GN1K7h8-Pvk“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button