Pozvánky

Stavte se v srdcařském okénku Rock Café s redakcí Kids and Heroes za výčepem

Když jde o pivo a dobrou věc, jsme vždycky pro! A tak se v úterý 6. dubna chopíme pípy v srdcařském okénku našeho oblíbeného Rock Café, které letos slaví 30 let existence. Stavte se na kus řeči, můžete tak podpořit klub, vybraný minipivovar a organizaci Helppes. A třeba taky vyhrát poslední výtisk vyprodaného Kids and Heroes zinu!

A jak vlastně akce srdcařské okénko funguje? Vždy v určený den a čas vám vaši oblíbenci u Rock Café načepují pivo z minipivovaru do pet lahve s sebou, případně vám udělají kávu z pražírny doubleshot (za příplatek i do porcelánového hrnečku s logem klubu, který vám zůstane na památku). Touto cestou chce Rock Café také podpořit minipivovary, které mají standardně na čepu, k dostání bude výhradně jejich pivo. A navíc 30 % z tržby z daného dne se pak věnuje vždy na vybraný charitativní projekt.

My jsme se v redakci rozhodli podpořit organizaci Helppes. Ta se zabývá výchovou, výcvikem a předáváním služebních psů se speciálním výcvikem pro osoby s různými typy těžkého zdravotního postižení. Další info na webu.

A pokud vám utekl Kids and Heroes zine, budete mít šanci získat poslední kousek č. 611, co nám v redakci zbyl. Stačí přijít a přihodit své jméno do slosování. Výherce vylosujeme ještě ten večer. Těšíme se na viděnou!

Zároveň vás prosíme o dodržování veškerých platných nařízení – noste prosím roušky, dodržujte rozestupy a po dokončení nákupu se prosím před klubem déle nezdržujte. I tak můžeme všichni pomoct tomu, abychom se co nejdříve viděli na akcích nebo na baru.

Facebook event: www.facebook.com/events/776262356652462

Související

Back to top button