ČlánkyMagazín

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstup na koncert skins Grade 2 a jejich poslední splitko

Trojice Grade 2 z britského ostrova Wight jsou jednou z nejmladších Oi! nadějí na světové scéně. Dali se dohromady v roce 2013, v loňském roce jim vyšlo debutové EP pod hlavičkou německého vydavatelství Contra Records, žádný z členů ale dosud nedosáhl plnoletosti. V sobotu 5. září zahrají Grade 2 v pražském Bubnu v Myslíkově ulici po boku pardubických Proi!ekt, kteří zde pokřtí svůj nový vinyl Muzika pro Scooterboi!s a Bootboi!s. Tough Times Music nám věnovali do soutěže jeden lístek na sobotní koncert a také nejnovější sedmipalcový split Grade 2 a Saints & Sinners, který vyšel letos v květnu.

Stačí nám jen napsat, jaký největší průser jste udělali, když vám bylo sedmnáct.

Odpovědí s předmětem Grade 2 a celým vaším jménem a adresou posílejte na soutez@kidsandheroes.com nejpozději do 20:00 dne 4. září. Výherce zveřejníme zde, i na našem facebooku.

deska

[youtube id=“6zA4d8R8l1g“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button