Magazín

Soutěž: Vyhrajte lístky na avantgardní švédskou zpěvačku Fever Ray

V pondělí 26. února se v pražském sálu Forum Karlín poprvé předvede švédská zpěvačka Karin Dreijer, alias Fever Ray. A dva z vás můžou být díky spolupráci Kids and Heroes a pořádajících D Smack U Promotion u toho, když pohltí Prahu!

Avantgardní electro-popová královna si udělala jméno především v The Knife, ale uznání sklidila i za svůj sólový eponymní debut z roku 2009. V říjnu loňského roku vydala opět jako Fever Ray nové album Plunge, na kterém představila své další alter ego.

Jak se dostat zadarmo na její koncert?

Stačí se stát naším fanouškem na facebooku a odpovědět na otázku: Co nejdivnějšího se vám při poslechu Fever Ray vybavuje?

Odpovědi s celým vaším jménem a předmětem Fever Ray posílejte na soutez@kidsandheroes.com nejpozději do 12:00 dne 23. února.

[youtube id=“MOJypN4cFig“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button